EduDeal

Digitale gids met meer dan 3000 adressen van bedrijven, nieuws van de overheid en bedrijven, voor uw schoolorganisatie!

21-05-2025 | Learnbeat: Dit moet je weten over auteursrechten als docent

 
 

Aan onderwijsgevenden, 

Je hebt het misschien niet altijd door, maar als docent krijg je regelmatig te maken met auteursrecht. Je gebruikt vast wel eens bronnen van anderen of ontwikkelt en deelt juist veel lesmateriaal. Maar weet jij precies wat jouw auteursrechten zijn wanneer je lesmateriaal maakt in Learnbeat? 

Tip: Lees onze blog over auteursrechten in het onderwijs

Met de opgavenbibliotheek in Learnbeat hoef je je geen zorgen te maken over de auteursrechten van het gedeelde lesmateriaal. Hierin vind je individuele opgaven, gesorteerd op onderwerp niveau en soort, die je kunt gebruiken in je lessen en toetsen. Ook vind je opgaven en toetsen van collega’s die hun lesmateriaal beschikbaar hebben gesteld. Zo weet jij precies welk lesmateriaal je mag gebruiken in je les! 

Ga zorgeloos op zoek naar passend lesmateriaal voor jouw lessen in de opgavenbibliotheek. Vind de opgavebibliotheek in de auteursmodus; te herkennen aan het icoontje van een potlood en liniaal.

 
 
 
 

Als je vragen hebt, kun je mij bellen op
(020) 70 09 854

Met vriendelijke groet,

Maria van Learnbeat

 

 
 

Learnbeat
3e Binnenvestgracht 23L1
2312 NR Leiden

(085) 13 04 652

 
 
 

 

Terug